O NAS

Jesteśmy stabilnym i rzetelnym partnerem w biznesie, który nieprzerwanie od 1991 roku wspiera krajowych i zagranicznych przedsiębiorców swoją wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe oraz kompleksową obsługę księgowo-kadrową podmiotów o zróżnicowanych profilach działalności.

Od początku istnienia POLFINANS relacje z klientami opieramy o wartości dla nas najistotniejsze -zrozumienie, zaufanie i szacunek. To owocuje wieloletnią harmonijną współpracą oraz ciągłym rozwojem przedsiębiorstw Naszych Klientów, co bardzo nas cieszy i napawa dumą.

DLACZEGO POLFINANS?

W czasie częstych zmian przepisów podatkowych, przedsiębiorcom nie jest łatwo na bieżąco pamiętać o wszystkich zmianach. Przedsiębiorca powinien skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu. Dlatego warto mieć prawdziwego PARTNERA, który nie tylko podpowie i doradzi, ale również ostrzeże przed ewentualnymi zagrożeniami.

POLFINANS jest takim właśnie PARTNEREM. Zależy nam na powodzeniu Naszych Klientów, dlatego radzimy, podpowiadamy i ostrzegamy przedsiębiorców tak, aby mogli realizować swoje przedsięwzięcia bez obaw.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

  • DOŚWIADCZENIE- Bazujemy na bogactwie doświadczeń, które zgromadziliśmy w trakcie 30 lat współpracy z podmiotami gospodarczymi o zróżnicowanych profilach działalności oraz w konsekwencji stawiania czoła różnorodnym trudnościom.

  • ELATYCZNOŚĆ- Wiemy, że każde przedsiębiorstwo jest inne i potrzebuje innego rodzaju pomocy. Dlatego zakres i rodzaj oferowanych usług każdorazowo dostosowujmy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań przedsiębiorstwa oraz branży, w jakiej działa.

  • BEZPIECZEŃSTWO- Zaufanie powinno być fundamentem każdej współpracy. Dlatego Naszym Klientom gwarantujemy, że ich tajemnice biznesowe oraz dane firmowe są z nami bezpieczne, a ich przedsięwzięcia mogą być realizowane bez obaw.

  • KOMPLEKSOWOŚĆ- Dla jeszcze większej wygody wszystko pod jednym dachem. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo biznesowe i podatkowe, jak również kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową.

doradztwo podatkowe
doradztwo biznesowe
usługi księgowe
kadry i płace